Hlavolamy

Hlavolamy DogLog procvičují paměť, soustředění i kombinační schopnosti. Jejich pravidelné hraní má pozitivní vliv při řešení různého problémového chování - pes či  kočka se přestávají nudit a získávají zdravou sebedůvěru. Vybírat můžete z různých typů, každý z nich je založen na jiném principu řešení. Úroveň obtížnosti je značena čísly od 1 (nejlehčí) do 4 (nejtěžší).

Logické hry DogLog jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných materiálů. Použité materiály jsou přísně vybírány s ohledem na životní prostředí i zdraví vašeho mazlíčka

1 položek celkem

Cena

299300
1299300
hera
299 Kč

Interaktivní dřevěná hračka Hera 25x5cm Karlie

Interaktivní dřevěná hra Hera stimuluje psa tak, aby se nikdy nenudil. Jedinečná hračka dokonale trénuje a zlepšuje myšlení a kondici pejska. Zábavná hra, kterou využijete za každého ročního období. Pravidelné hraní podporuje celkový rozvoj psa. V hračce Hera je prostor na vložení pamlsku, který pejsek během hry musí najít. Hledáním odměny si pejsek procvičuje citlivost v tlapkách nebo čumáčku. Pro získání pamlsku totiž musí vyvíjet tlak na otevření úkrytu nebo se musí snažit rozhýbat pohyblivé jezdce.

Rozměr:y  250 x 50 mm (Ø 25 cm)
Tvar: kruhový
Barva: přírodní 
Materiál: MDF (dřevovláknité desky)

1127